Učme se vidět srdcem

Anela vznikla díky souznění našich dvou srdcí. Nejen proto, že je nám s Andy spolu dobře, protože se dokážeme rozesmát a v těžkých chvílích pevně obejmout, ale také proto, že se na život, ženy a jejich krásu díváme stejně a vidíme je odbobně. Během našich mnoha rozhovorů vyšlo najevo, že obě dvě rády ženy pozorujeme a všechny je obdivujeme. Fascinuje nás, jak v každé dřímá krása a jak je mnohdy na první pohled zřejmé, jestli si je své krásy vědoma více či méně. Upřímně jsme si posdílely, že i my samy máme mnohdy problém s oceněním své jedinečné krásy. Myšlenka podpořit v Anele přirozenou ženskou krásu nejen z vnějšku, ale také z vnitřku pak přišla naprosto sama a přirozeně. Chceme prostřednictvím našeho blogu a sociálních sítí ženy inspirovat ke změně pohledu na krásu. Aby se přestaly neustále kritizovat, kde a co by mohly mít krásnější, menší, větší, bohatší, buclatější nebo naopak tenší. Aby se zkrátka spolu s námi začaly učit vidět se srdcem.  

Ačkoliv jsme všechny neustále pod palbou reklam na nejrůznější zázračné kosmetické přípravky, které nám mají zaručit trvalou nejkrásnější krásu a mladistvý, pěstěný vzhled, to nejúčinnější, nejlevnější, nejdostupnější a zároveň nejtěžší k pravidelnému používání máme všechny uvnitř sebe. Tím je naše srdce a láska sama k sobě.
V poslední době k nám pronikají a stále více si získávají na oblibě mnohá prastará východní učení, jako jsou jóga, Čchi-kung, Tai Chi, či různé z nich vycházející novodobé techniky. Kdo pronikne do jejich tajů, pochopí, že všechny směřují k jednomu a tomtéž. K nalezení vnitřního klidu, míru, vnitřní svobody, vnitřní sebelásky či-li k nalezení pravé podstaty bytí. Protože právě zdravá sebe-láska a sebe-důvěra dokáže dělat zázraky. Skrz nabytou vnitřní sílu pak dokážeme uzdravit nejen naše bolavá srdce a duše, ale i těla. Začneme pak samovolně a přirozeně vyzařovat klid, harmonii a lásku. Ta pravá krása se s nimi ukáže ruku v ruce. Nevěříte? Koukněte na fotky některých mistrů jogínů či jogínek .
Proto milé ženy, chceme-li být krásné za každé situace, učme se neřešit nepodstatnosti a raději svůj čas věnujme samy sobě a péči o svůj niterný vnitřní domov. Učme se „vidět se srdcem“. Nejen my, ale celý svět bude naráz krásnější.