Způsoby a ceny dopravy

Balíčky s naší kosmetikou vám může doručit buď Česká pošta nebo přepravní společnost PPL, případně také Zásilkovna. Záleží na vás, kterého dopravce preferujete. Můžete také využít osobní odběr na odběrných místech Parcel Shopu a Zásilkovny nebo po dohodě na naší provozovně (v sídle firmy) v Brně.

Objednávky, které přijdou do 11:00 hodin a obsahují jen zboží, které máme skladem, vám obvykle odešleme ještě v ten samý den

Objednáte-li si zboží za více než 2 000 Kč, pak vám vaše zboží odešleme zvoleným dopravcem zdarma.

Objednané zboží zasíláme po České republice, v případě individuální dohody i kamkoliv po EU. 

Přepravní společnost PPL

Pokud si vyberete tento způsob dopravy, kurýr přiveze balíček na vámi uvedenou adresu. Předem vás pomocí SMS informuje o časovém rozmezí doručení. Bez příplatku si můžete vybrat i večerní nebo sobotní doručení. 

Ceny při platbě předem:
Balík na adresu: 99 Kč 

Dobírkový poplatek: 39 Kč (připočítává se navíc ke zvolenému způsobu dopravy)

Zásilkovna

Od 1. 1. 2019 doručuje i Zásilkovna na vaši adresu. V tomto případě nemůžeme přesněji říct, který kurýr přiveze konkrétně váš balíček, protože Zásilkovna využívá nejen svoje vlastní řidiče, ale v některých regionech také DPD, InTime apod. Případně si můžete nechat balíček uložit na některé z jejich 2.000 poboček a vyzvednout si ho v čase, který vám nejlépe vyhovuje. O doručení balíčku na vámi zvolenou pobočku Zásilkovny budete informováni prostřednictvím SMS zprávy.

Ceny při platbě předem:
Balík na adresu: 99 Kč 
Balík k vyzvednutí v Zásilkovně: 69 Kč

Dobírkový poplatek: 39 Kč (připočítává se navíc ke zvolenému způsobu dopravy)

Osobní odběr u nás

Pokud jste z Brna, můžete si svůj balíček vyzvednout přímo u nás na provozovně v Brně Černovicích. Má to však svoje omezení, protože naše výrobna je certifikovaná, přísně kontrolovaná hygienickou stanicí a musí být absolutně čistá. Takže pokud vám nevadí, že si předáme balíček takřka na ulici, a ještě jen v předem domluveném čase, moc rády vás uvidíme. Podrobnosti předání vašeho zboží si domlouvejte nejlépe na emailu andrea@anela.cz Pracujeme na možnosti osobního odběru i v některých spřátelených wellness studiích, bistrech nebo kavárnách, ale na to si ještě musíte chvilku počkat. Děkujeme za pochopení a moc se na vás těšíme.

Zatím nás najdete v předem domluvených časech na adrese:
Charbulova 31
618 00 Brno

A jak můžete svůj nákup zaplatit se dočtete v tomto článku.