S Anelou slavíme 2. narozeniny - Slavte a radujte se s námi

Druhy narozeninovy dort

Druhý narozeninový dort naší Anely ♥

Máme z něj neskutečnou radost! Připadá nám fakt překrásný. Oproti tomu loňskému, prvnímu, je mnohem bohatší a barevnější. Vnímáme to jako jasný důkaz toho, že Anela kvete do stále větší krásy a také toho, že naše láska a bezbřehá péče o ni je správná. Ale rozkvět Anely není jen naše zásluha. Roste a sílí také právě díky vám. Bez vás by to nebyla ona. Chyběla by jí totiž energie a motivace k nasazování dalších produktových poupat a k neustálemu zdokonalování, vylepšování a hledání nových možností a cest. Proto moc děkujeme za vaši podporu, díky níž jsme v průběhu druhého roku života Anely zvládly víc než dost. Třeba certifikovat a představit vám 4 skvělé novinky (Očistím tvář, Svěží teenka, Umyju něžně a Umyju miminka), které jste si hned zamilovali, spolu s Monikou našít a do našeho portfolia zařadit první Odličočka, vyměnit původní skleněné dózičky za elegantnější a praktičtější, vyřešit potíže s rozstřikovači, inovovat etikety, takže se už samy neslupují, dotáhnout podporu ekologické organizace JARO Jaroměř a jejich projektu zadržení vody v krajině, začít pravidelně psát články na náš blog, rozšířit počet prodejen, kde můžete naši kosmetiku koupit a ještě mnoho dalšího, co není až tak moc vidět, ale je pro fungování Anely také víc než potřeba. Když to takto vidíme sepsané černé na bílém uvědomujeme si, že druhý rok Anely, byl navzdory celosvětové covidové paralýze, opět velmi rušný a plodný. Jsme velmi zvědavé, co Anele přinese rok třetí. 

I letos chceme narozeniny Anely oslavit spolu s vámi. Jsme vám totiž nesmírně vděčné, že nám důvěřujete, že nás podporujete, že Anelu doporučujete mezi své kamarádky, kolegyně a známé. A také, že nám píšete a sdílíte, co vás nadchlo, co už míň, co vás baví a co je u nás nic moc. Zkrátka, že nám dáváte konstruktivní zpětnou vazbu, díky níž můžeme stále vylepšovat. Děkujeme a pojďte s námi slavit a užívat si dárky :-). 

V průběhu týdne od pondělí 31. 5. do neděle 6. 6. 2021 si u nás můžete užít tyto naše narozeninové dárky:


1. Dárek k nákupu
 - Ke každé objednávce nad 1 200,- od nás dostanete dárek dle svého výběru. Vybírat můžete ze vzorků našich produktů, přičemž čím vyšší vaše objednávka bude, tím budou možnosti vašeho výběru širší. Dárek dle svého gusta si vyberete úplně jednoduše, a to v posledním kroku objednávky v košíku. Užijte si ho :-). 

2. Soutěž "Novinka zdarma" - Hned v první den akce, tj. v pondělí 31. 5. 2021, bude na našich sociálních sítích (FB a IG) probíhat soutěž o naši první letošní novinku. Tak ji nepropásněte. Přesná pravidla soutěže si můžete přečíst tady.

3. Soutěž "Nákup zdarma" - Za každý den soutěže vylosujeme jednu objednávku, kterou od nás výherce dostane zcela zdarma. Zaplatíme ji prostě za něj, a to včetně dopravného. A to už je opravdu dárek, který stojí za to :-). Obzvlášť, když tu šanci máte celkem 7x! Pravidla k této soutěži, jsme sepsaly sem

Přejeme vám příjemné nakupování, držíme vám palce v soutěžích, ale hlavně - těšíme se na vás a vaše ohlasy. Pište nám, posílejte fotografie, sdílejte, prostě... zachovejte nám svou dosavadní přízeň, protože jen tak má Anela smysl. Moc nás to s vámi baví a těšíme se, co další rok na tomto světě Anele přinese. 

Vaše Andy a Ela