S Anelou slavíme 3. narozeniny - Slavte a radujte se s námi

NAROZKY BANNER WEB-01_do clanku 

TŘETÍ NAROZENINOVÝ DORT NAŠÍ ANELY ♥

Máme z něj neskutečnou radost! Připadá nám fakt překrásný. Oproti tomu loňskému, druhému, je mnohem bohatší a barevnější. Vnímáme to jako jasný důkaz toho, že Anela kvete do stále větší krásy a také toho, že naše láska a bezbřehá péče o ni je správná. Ale rozkvět Anely není jen naše zásluha. Roste a sílí také právě díky vám. Bez vás by to nebyla ona. Chyběla by jí totiž energie a motivace k nasazování dalších produktových poupat a k neustálemu zdokonalování, vylepšování a hledání nových možností a cest. Proto moc děkujeme za vaši podporu, díky níž jsme v průběhu třetího roku života Anely zvládly víc než dost. Třeba dostavět zbrusu novou provozovnu v Dobřanech v Orlických horách a celou Anelu do ní přestěhovat, přizvat mezi nás další skvělé ženy, které se staly nepostradatelnou součástí Anelího týmu, certifikovat a představit vám 9 úžasných novinek (Modré z nebe, Svěží krása, Svěží motýl, Půlnoční teenka, Půlnoční motýl, Bubla bublá, Klidné nožky, Klidný dech a Něžná paní Ovesná), které jste si hned zamilovali, začít spolupráci s rodinnou čokoládovnou Herufek a naše portfolio produktů rozšířit o naprosto skvělé čokolády, které vás rozmazlují i podporují k sebe-lásce, rozeslat vám první občasné newslettery, úžasnými 182 543 Kč podpořit projekt zadržení vody v krajině Východočeské Sahary, který realizujeme s neziskovou ekologickou organizací JARO Jaroměř, potkat se s vámi osobně na MINI festivalu a ještě mnoho dalšího, co není až tak moc vidět, ale je pro fungování Anely také víc než potřeba. Když to takto vidíme sepsané černé na bílém uvědomujeme si, že třetí rok Anely byl opět velmi rušný a plodný. Jsme velmi zvědavé, co Anele přinese rok čtvrtý. 

I letos chceme narozeniny Anely oslavit spolu s vámi. Jsme vám totiž nesmírně vděčné, že nám důvěřujete, že nás podporujete, že Anelu doporučujete mezi své kamarádky, kolegyně a známé. A také, že nám píšete a sdílíte, co vás nadchlo, co už míň, co vás baví a co je u nás nic moc. Zkrátka, že nám dáváte konstruktivní zpětnou vazbu, díky níž můžeme stále vylepšovat. Děkujeme a pojďte s námi slavit a užívat si dárky :-). 

V průběhu týdne od středy 1. 6. do úterý 7. 6. 2022 si u nás můžete užít tyto naše narozeninové dárky:


1. Dárek k nákupu
 - K objednávce nad 500,- od nás dostanete dárek dle svého výběru. Vybírat můžete ze vzorků našich produktů, přičemž čím vyšší vaše objednávka bude, tím budou možnosti vašeho výběru širší. Dárek dle svého gusta si vyberete úplně jednoduše, a to v posledním kroku objednávky v košíku. 

2. Soutěž "Nejmilovanější produkt" - Druhý den akce, tj. v úterý 2. 6. 2022, bude na našich sociálních sítích (FB a IG) probíhat soutěž o váš nejmilovaněšjí produkt, který vloni na našem narozeninovém dortu nebyl. Jsme zvědavé, které produkty jsou ty vaše "nej". Přesná pravidla soutěže si můžete přečíst tady.

3. Soutěž "Jednorázová sleva na nákup" - Pátý den akce, tj. v neděli 5. 6. 2022 bude na našich sociálních sítích (FB a IG) probíhat soutěž o jednorázovou slevu na celý váš nákup v hodnotě, která se bude rovnat počtu lajků tohoto postu v tento den ve 23:59:59. Tak schválně, podaří se vám správně tipovat? Přesná pravidla soutěže si můžete přečíst tady.

4. Soutěž "Nákup zdarma" - Za každý den narozeninové oslavy, tj. za dny 1. - 7. 6. 2022, vylosujeme jednu objednávku, kterou od nás výherce dostane zcela zdarma. Zaplatíme ji prostě za něj, a to včetně dopravného. A to už je opravdu dárek, který stojí za to :-). Obzvlášť, když tu šanci máte celkem 7x! Pravidla k této soutěži, jsme sepsaly sem

Užijte si třetí narozeninovou oslavu s námi naplno! Držíme vám palce ve všech soutěžích, přejeme vám příjemné nakupování, ale hlavně se těšíme na vás a vaše ohlasy. Pište nám, posílejte fotografie, sdílejte, prostě... zachovejte nám svou dosavadní přízeň, protože jen tak má Anela smysl. Moc nás to s vámi baví a těšíme se, co další rok na tomto světě Anele přinese. 

GRJ_8059

Vaše Andy a Ela