Pečující babí léto

Víte, proč se babímu létu říká právě babí? V období, kdy začíná astronomický podzim a na zemský rovník kolmo dopadají sluneční paprsky, můžeme všude kolem pozorovat drobné poletující pavučinky. Ty lidem v minulosti připomínaly šedé babské vlasy a odtud pramení jeden z možných výkladů názvu babí léto.
V kalendáři trvá od 21. září do 2. října, u nás v Anele si ale babí léto užíváme celý podzim.
A spolu s námi můžete i vy.

#ShowMore#

Nechte se opět hýčkat Hedvábnými pány

Před létem jsme vás informovaly o tom, že naši Hedvábní pánové jsou citlivky na vysoké teploty, proto je přes léto nevyrábíme. Přestože sluneční paprsky v průběhu babího léta ještě dokáží příjemně zahřát, tropická horka jsou pryč, což je pro naši přírodní kosmetiku dobrá zpráva. V našem skladu již od začátku září netrpělivě vyčkávaly všechny ingredience na výrobu vašich oblíbených šlehaných másel. A my s radostí oznamujeme, že všechny Hedvábné pány nyní najdete v dostatečném množství skladem na našem e-shopu.

Trápí vás podzimní únava? Vyzrajte na ni hořčíkem!

Hořčík je jedním ze základních stavebních prvků našeho organismu a jeho nedostatek může být doprovázen různými fyzickými i psychickými nepříjemnostmi. Obzvláště na podzim, kdy se často cítíme unavené a bez energie, je vhodné tento důležitý minerál tělu doplnit. A to nejen vnitřně pomocí potravin a doplňků, ale i zvenku. Ideální kombinací, jak zahalit pokožku do hořčíkové lázně a zároveň uvolnit tělo i duši, je náš set Hořčíkem ke zklidnění. Uvolní celé tělo od nepříjemných příznaků spojených s nedostatkem hořčíku, jako jsou neklidné nohy, křeče, migrény a výkyvy nálad. Posloužit může také jako skvělý dárek pro maminku, babičku, sestru či kamarádku.

Praktické vzorkové sety kosmetiky nejen na dovolenou

O praktických vzorkových setech jsme vás informovaly již začátkem léta. Během letních měsíců se staly jedním z vašich nejvíce objednávaných produktů a my jsme moc rády, že vám dělají radost nejen na dovolené, ale i v kabelce cestou do práce, na výletě, zkrátka kdekoli, kde chcete mít svůj oblíbený pečující produkt kdykoli při ruce. Sety produktů se staly stálicí na našem e-shopu a vy si je můžete objednat kdykoli během roku. Ideální jsou nejen pro ty, které chtějí mít svůj oblíbený produkt vždy u sebe, ale také pro ty, které touží naši kosmetiku vyzkoušet a nechtějí pořizovat velká balení. 

Nezapomínejte na hydrataci

Kdo jednou vyzkouší naše Růžové z nebe, už se bez něj neobejde. Hydratace je jednou ze základních složek zdravé, krásné a šťavnaté pleti, a to nejen v parném létě, ale i na podzim. Dostatečnou hydrataci naše pleť totiž potřebuje po celý rok. V teplejších dnech babího léta můžete hydrataci pleti podpořit Modrým z nebe. Stačí jen pár střiků tohoto blankytně modrého pokladu na naši pleť a za zavřenými víčky se rázem ocitnete na pláži u moře. 

Dokud naše příroda hýří drobným hmyzím životem, pak nezapomínejte také na ochranu před komáry, klíšťaty a jiným dotěrným hmyzem. A pokud si k vaší pokožce nějaký brouček přeci jen najde cestu a zanechá na ní své svědivé stopy, Lesa pán od všech štípanců příjemně uleví.

Nejprodávanější

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz