Slavíme 1. narozeniny

Anela_1narozeniny

Náš první narozeninový dort :-).
1. června 2019 jsme pro vás spustily náš dlouho připravovaný e-shop s naší vlastní, čistě přírodní kosmetikou zdobenou jménem Anela. Pro nás a naše životy to byl velmi zásadní rok, který nám přinesl spoustu nečekaných událostí, zvratů a překvapení. Hodně jsme se toho obě naučily. A tím nemyslíme "jen" správu shoptetu, vedení účetnictví či zdárné obhospodařování skladu ingrediencí, skleniček a etiket. Díky Anele jsme si osvojily dovednosti jako nelpět na extra dokonalých a nereálných představách, reagovat na neustálé změny hbitě, ale s nadhledem, být vděčné za každý (i sebemenší) posun a ptát se, ptát se a ptát se. Anela je naše učitelka. Podobně, jako naše děti. Proto ji taky jako naši malou holčičku milujeme a ledacos jí odpustíme ... a nedaly bychom ji ani za nic! :-) 

Moc rády bychom tyto narozeniny oslavily spolu s vámi, protože vás vnímáme jako kmotřičky (ale i kmotříčky) naší Anely. Vaše slova podpory, chvála, inspirativní kritika, někdy i shovívavost nad určitou nedokonalostí a mnohdy přiložené ruce k dílu doprovázely první krůčky Anely. A tak hlavně díky vám jsme s ní za ten jediný rok ušly takový kus cesty. Nesmírně nás těší v kolika koupelnách se naše skleničky zabydlely, kolika kamarádkám, maminkám a kolegyním jste Anelu doporučili. Máme obrovskou radost, že se k nám do Anely vracíte. Dáváte naší práci smysl. Děkujeme.  

Jako poděkování za celý rok, co jste s námi, jsme si pro vás připravily dva narozeninové dárky.
Budeme je rozdávat celý první červnový týden.


1. Ke každé objednávce nad 1 000,- od nás dostanete dárek
 dle svého výběru. Mezi dárky najdete naše balzámy, mastičky, séra, deodoranty, ale také třeba naši stylovou plátěnou nákupní tašku. Dárek dle svého gusta si vyberete úplně jednoduše, a to v posledním kroku objednávky v košíku. Věříme, že si ho užijete :-). 

2. Za každý den soutěže vylosujeme jednu objednávku, kterou od nás výherce dostane zcela zdarma. Zaplatíme ji prostě za něj, a to včetně dopravného. A to už je opravdu dárek, který stojí za to :-). Navíc, když tu šanci máte celkem 7x. Tohle je však soutěž, která potřebuje jasná pravidla, proto jsme sepsaly sem

Přejeme vám příjemné nakupování, držíme vám palce v soutěži, ale hlavně - těšíme se na vás a vaše ohlasy. Pište nám, posílejte fotografie, sdílejte, prostě... zachovejte nám svou dosavadní přízeň, protože jen tak má Anela smysl. Moc nás to s vámi baví a těšíme se, co druhý rok na tomto světě Anele přinese. 

Vaše Andy a Ela
(a taky trochu Ondra)

 

Výsledky losování - záznam losování zveřejněn 10. 6. 2020 na Instagramu a Facebooku:

2020001193 - Michaela
2020001221 - Magdaléna
2020001250 - Lenka
2020001265 - Tereza
2020001309 - Gabriela
2020001319 - Radka
2020001352 - Markéta

Blahopřejeme :-)