Eva Vašicová - fotografka a vizážistka

Milá kamarádka Evička Vašicová. Tato naprosto uchvacující, temperamentní a optimistická žena je s námi od samotného začátku. Díky videu, které vzniklo z jejích nádherných fotek, jsme si troufly prezentovat ještě neexistující Anelu na Hithitu a pokorně tam prosit o vaše peníze. 

Eva je fotografka tělem i duší, nadšená milovnice kosmetiky a makeupu a navíc roztomile perfekcionistická. Její perfektní pleť a dokonalé každodenní líčení jsou toho důkazem. Zřejmě je vám už jasné, že to, jak na fotografiích vypadáme, je hlavně její zásluha, za což jí upřímně děkujeme. Focení s ní byla veliká zábava a pohoda a hru na modelky jsme si moc užily. Její přirozenost a spontánnost dokáže při focení lidi skvěle uvolnit a ona tak může zachytit jejich opravdové vnitřní já. Evička zkrátka fotí z lásky a s láskou. 

Aby toho nebylo málo, tak musíme ještě prozradit, že Eva je výjimečná ještě jednou věcí - spojuje v sobě kombinaci emocionální a racionální stránky v té nejčistší podobě. Je výborná, respektující a dětmi oblíbená učitelka matematiky na střední škole a k tomu je nesmírně empatická bytost, má vkus a cit pro krásno, což zrcadlí její fotografie. No a obě tyhle stránky se spojily v její další životní lásce a tou je tkaní. Její práce je velmi originální, precizní a velmi výjimečná. Vzory sama vymýšlí, obsahují často složitou matematiku a my jen obdivně hledíme a je nám záhadou, jak taková nádhera může tak přirozeně vznikat. 

Eva je pro nás velice inspirující, protože ač je velmi vytížená, dokáže si užívat život plnými doušky, s neutuchajícím nadšením a neustálým úsměvem na tváři. Jako máma jedné malé divoženky a jednoho už velkého kluka s Aspergerovým syndromem je doma jednom kole, díky své práci a rozmanitým zájmům je velice akční i mimo rodinu. A ještě jedna věc je nám na ní moc sympatická. Skutečně hluboce a upřímně miluje kočky. 

Pokud byste chtěly některou část svého života zachytit na úžasných fotografiích a vyhnout se nevkusu a kýči, pak je Eva ten pravý člověk pro vás. Ukáže vám to nejkrásnější ve vás a věřte nám, bude vás to bavit. Ukázky z její práce si můžete prohlédnou na jejím Facebooku.  A pokud vás láká mít ručně utkanou látku, ze které můžete mít originální kousek do svého šatníku, nahlédněte na stránky její značky Bloom.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz