Gabren - autorka vizuálu Anely

Gabriela Renzová, které nikdo z nás neřekne jinak než Gabren je skromná, nenápadná a velmi talentovaná žena. Oslovily jsme ji na samém začátku, ve chvíli kdy se Anela teprve začínala rodit. Měly jsme jasnou představu o tom jakou firmu chceme, jaká ma naše kosmetika být, pro koho ji chceme vyrábět, ale vizuální podoba značky byla hodně mlhavá. 

Zatímco Ondra řešil technickou stránku věci, my dvě jsme se snažily pojmenovat, co má grafická podoba Anely vyjadřovat. Chtěly jsme do loga a celého vizuálu dostat jednoduchost, čistotu, krásu, přírodu a dvě srdce dvou nadšených žen. Kreativní, zkušená a empatická Gabren nám naslouchala, naše přání pochopila a trpělivě s námi prošla celým tvůrčím procesem od výběru fontů a barev, až po návrh celého webu, etiket, vizitek, dárkových poukazů i hlavičkových papírů. Posuďte sami jak se jí práce povedla. My jsme totiž nadšené kdykoliv otevřeme eshop nebo vezmeme do ruky vlastní výrobky. Dýchá na nás z její tvorby profesionalita, láskyplná péče, důvěra a hřejivé nadšení. 

Zajímá vás, pro kterým dalším firmám Gabren pomáhala tvořit jejich identitu? Nebo zrovna hledáte skvělého a originálního grafika? Prozkoumejte její portfolio.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz