Podoest - odborníci na nohy se vším všudy

Podoest jsou odborníci na nohy na slovo vzatí. Věnují se nohám zcela komplexně a ze všech úhlů pohledu, nejen z toho estetického. Specializují se na přístrojovou, velmi šetrnou pedikúru se zaměřením na orthonyxii. Dokáží si poradit i s vážnějšími problémy, jako jsou zarůstající a deformující se nehty a uchránit vás tak před nepříjemným chirurgickým zákrokem.

Dalším aspektem jejich péče o nohy je diagnostika plosek nohou pomocí podoskopu. Ukáží vám, proč vás bolí nohy, jaké špatné stereotypy pohybu máte, vyrobí zcela přesné vložky na míru vašim potřebám a pomohou vám zlepšit váš celkový zdravotní stav postupnou nápravou držení těla od chodidel. A aby toho nebylo málo, v roce 2019 otevřeli svůj vlastní obchod s barefoot obuví značky Zaqq. A my je milujeme. Jsou to jedny z nejhezčích, civilně vypadajících bot, které splňují přísné BF požadavky. Nosit pohodlnou, dostatečně širokou a měkkou obuv je prostě základ. :-)

Poměrně brzy po spuštění našeho eshopu se nám ozvala Veronika, majitelka společnosti Podoest s nabídkou spolupráce. Fandí totiž přírodním věcem a tak trošku si chtěla splnit sen o své vlastní kosmetice. A tak i díky jejich bohatým zkušenostem postupně vzniká naše kosmetická řada pro péči o nohy. Můžete se postupně těšit na spreje a krémy proti pocení, peelingy, balzámy, tinktury proti plísním a tak podobně :-) Jsou nám velkým zdrojem nápadů, inspirace a zkušeností.