Velká adventní SOUTĚŽ do 17. 12.! Doručení do Vánoc STÍHÁME (co není skladem, vyrobíme)!
Zákaznická podpora:725 191 660objednavky@anela.cz

Ryvera - upcyklované textilní výrobky

Za osobitou šicí dílnou RYVERA stojí pouze jedna jediná žena, Ryšková Věra, která podobně jako my dělá srdcem to, co velmi dobře umí, co ji baví a co jí dává smysl. Je to žena sebe-vědomá, plná neotřelých nápadů, která se nebojí vystoupit z řady a konat. Zároveň je to žena skromná, která si vystačí s málem, protože ví, že vlastnění věcí a neustálý přísun super skvělých zážitků radost ze života, vnitřní spokojenost a štěstí stejně nepřinesou. Přístup Věry k životu a práci je pro nás velmi inspirativní. Ví, že nemůže zvrátit koloběh světa, ale udělá přesně to, co může, aby alespoň trošku přispěla k jeho vylepšení.

Regály butiků v každém obřím nákupním centru plné levného oblečení ze zemí třetího světa, které se mění co tři měsíce, jejich výroba v nelidských podmínkách a nakonec to neuvěřitelné množství odpadu přivedly Věrku od nápadu až k realizaci vlastního konceptu oděvní tvorby. Pustila se do tzv. upcyklace, tedy do plného znovuvyužití textilních látek a materiálů, které by jinak skončily někde na skládce či ve spalovně. Dokázala si vytvořit úžasnou síť dodavatelů, od secondhandů, přes čalounické dílny až po kamarády, přátele, známé a známé známých :-). Ze získaných materiálů pečlivě a zkušeně vybere ty, které ještě mohou dobře a dlouho sloužit, a poté je připraví tak, že absolutně nepoznáte, že mnohé z nich už toho mají za sebou opravdu hodně.

Věra je svou prací tak pohlcená, a je tak nápaditá a kreativní, že místo sežmolkovaného svetru vidí čtyři různě velké kabelky, namísto obnošených džín batůžek a v halence třeba pánský motýlek a mašle do vlasů. Každý její výrobek je originál a v každém najdete velký kus jejího srdce.

Jsme vděčné, že Andy Věrku objevila, a že pro nás začala šít dokonalé kosmetické taštičky v souladu s naší Anelí filozofií.

Věra je otevřená vyjít vstříc i vašim přáním. Pokud vám dosloužil nějaký milovaný kousek oblečení a nedovedete se s ním rozloučit, spolu s Věrou mu můžete vdechnout nový život. Inspirujte se na jejím eshopu, anebo si tam rovnou něco úžasného vyberte.

 Dokonalá upcyklace od Ryvery

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz