Kontakty

Nejdůležitější kontakt na nás je email:

info@anela.cz

O tuto emailovou adresu se stále některá z nás staráme. Je to nejrychlejší a nejspolehlivější způsob komunikace s námi. Na váš email se vám velmi rychle, jak nám časové možnosti dovolí, některá z nás ozveme. Proto vás prosíme, směřujte na něj všechny své dotazy ohledně objednávek, výrobků, případně reklamací či odstoupení. Pište nám vše, co vás zajímá a s čím bychom vám mohly pomoci, nebojte se zeptat, požádat o radu či konzultaci, pochvalte nás nebo nám i vynadejte. Záleží nám na tom, abyste byli spokojení, jsme proto „jedno velké oko a ucho“. Rády vám nasloucháme, inspirujeme se od vás a neustále naši práci, k vaší plné spokojenosti, vylepšujeme.

Potřebujete velmi rychlou radu? Můžete nás zkusit dohonit na telefonu:

1. OBJEDNÁVKY

Potřebujete něco změnit ve své objednávce? Neprošla vám platba? Poslali jsme vám něco špatně nebo vám něco nepřišlo? Rozbil se nějaký produkt při přepravě? Objednávka vám nedorazila?

Zkrátka, máte-li jakýkoliv problém týkající se objednávky, volejte: 725 191 660

2. Velko/obchodní spolupráce

Rádi byste prodávali naše produkty? Chcete se domluvit na větší dodávce určitého druhu produktu? Máte nějaký problém s fakturací či platbou? Jste dodavateli surovin či kosmetických obalů? Pořádáte trhy nebo festival a rádi byste, abychom tam nabízeli naši kosmetiku? 

Zkrátka, potřebujete-li se domluvit na čemkoliv ohledně velko/obchodní spolupráce, volejte: 777 179 090 nebo pište: janka@anela.cz

 

V tuto chvíli se nacházíme v takovém mezidobí, kdy se nám liší korespondenční a fakturační adresa. Až zvládneme projít všemi administrativními kroky, zase budeme mít jednu jedinou. Teď ale prosím bedlivě kontrolujte kterou z adres pro vámi zvolený účel používáte, ať se vyhneme případným nechtěným potížím. 

ADRESA NOVÉ PROVOZOVNY A KORESPONDENČNÍ ADRESA

Anela Cosmetics s.r.o.
Dobřany 39
518 01 Dobřany

Po dohodě (přes FB, IG nebo telefon 725 191 660) vám tady můžeme předat vaši objednávku.

FAKTURAČNÍ ADRESA

Anela Cosmetics s.r.o.
IČ: 07413769
DIČ: CZ07413769
 
Charbulova 31
618 00 Brno

Seznam kamenných prodejen, kde si můžete naši kosmetiku pořádně prohlédnout, očichat, osahat a vyzkoušet najdete tady.