Zákaznická podpora:725 191 660objednavky@anela.cz

Kontakty

Můžete se nám ozvat způsobem, který je vám nejmilejší. Chytnete nás na telefonu, mailu, Instagramu i Messengeru. Záleží co přesně potřebujete a jak rychle to potřebujete. 

1. OBJEDNÁVKY

Potřebujete něco změnit ve své objednávce? Neprošla vám platba? Poslali jsme vám něco špatně nebo vám něco nepřišlo? Rozbil se nějaký produkt při přepravě? Objednávka vám nedorazila?

Zkrátka, máte-li jakýkoliv problém týkající se objednávky, volejte: 725 191 660 (PO - PÁ 8:00 - 14:30, pokud se nedovoláte, zavoláme zpět) nebo pište na objednavky@anela.cz .

2. PORADENSTVÍ, ZPĚTNÁ VAZBA

Potřebujete pomoct s výběrem produktu? Probrat s námi složení? Správnou kosmetickou rutinu přesně pro vás? Potřebujete něco reklamovat? Chcete nás pochválit nebo nám vynadat? Vidíte něco co my ne a v čem se můžeme zlepšit? Jsme jedno velké oko a ucho, rády vám nasloucháme, inspirujeme se a pořád se zlepšujeme. 

Je tu pro vás Janka, které můžete zavolat na: 777 179 090 nebo napsat na: poradenstvi@anela.cz

3. VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

Rádi byste prodávali naše produkty? Chcete se domluvit na větší dodávce určitého druhu produktu? Máte nějaký problém s fakturací či platbou?  Pořádáte trhy nebo festival a rádi byste, abychom tam nabízeli naši kosmetiku? 

Zkrátka, potřebujete-li se domluvit na čemkoliv ohledně velkoobchodní spolupráce, je tu pro vás Marie. Volejte 771 143 393 nebo pište: velkoobchod@anela.cz.

4. DODAVATELÉ

Jste dodavatelem surovin či kosmetických obalů a myslíte si, že nám máte co nabídnout? V tom případě napište Andy na andrea@anela.cz.

5. NAŠE ADRESA

Od počátku května 2023 máme nové sídlo firmy. Adresa výrobny, korespondenční a fakturační adresa jsou tak sjednocené!

Anela Cosmetics s.r.o.
Dobřany 39
518 01 Dobřany

Po dohodě (přes FB, IG nebo telefon 725 191 660, PO - PÁ  8:00-14:30) vám tady můžeme předat vaši objednávku.
Jen pozor, sídlíme v Dobřanech v Orlických horách (ne v těch u Plzně)!

6. KDE NÁS MŮŽETE KOUPIT?

Seznam kamenných prodejen, kde si můžete naši kosmetiku pořádně prohlédnout, očichat, osahat a vyzkoušet najdete tady.  

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz