Ženské oleje

Pro všechny ženy, které si chtějí užívat života i přes různé nepříjemnosti spojené s ženským cyklem a menopauzou.

Naše ženské oleje byly vyrobeny s laskavým ohledem na rozbouřené ženské hormony, které mnohé z nás dokáží vyvést z rovnováhy. Vlivem kolísající hladiny hormonů se často cítíme unavené a bolavé. A právě v této době potřebuje naše tělo i duše nejvíce opečovat, ulevit a zrelaxovat.

Od bolestivé menstruace uleví jemná masáž bříška masážním olejem Měsíční pohlazení, který doporučujeme používat již při nepříjemných pocitech spojených s PMS a následně první dny menstruace. Pro ženy v premenopauze a menopauze je ideální kombinace koupelového oleje KoupeMe a masážního oleje HladíMe, které svými aromaterapeutickými účinky uleví od nepříjemných stavů a podpoří ženy v klimakteriu prožívající návaly horka, úzkosti, poruchy spánku a deprese. Ve všech ženských olejích nechybí osvědčená aromaterapeutická základna vytvořená společně s certifikovanou aromaterapeutkou v podobě olejů z pupalky, jojoby a černého rybízu, doplněná o růžové geranium

Dopřejte svému tělu i duši úlevu od nepříjemných příznaků spojených s naší ženskou podstatou, která umí být leckdy nemilosrdně bolestivá. Nezapomínejte se však hýčkat i tehdy, pokud vás zrovna nic nebolí. Cílenou masáží a relaxací je možné mnohým nepříjemnostem předcházet. 

Více informací o složení a účincích ženských olejů se dočtete u jednotlivých produktů.

Nejprodávanější

3 položek celkem

Cena

190320
1190320

Značky

Položek k zobrazení: 3
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz