Zákaznická podpora:725 191 660objednavky@anela.cz

Dětská kosmetika

 

Jsme maminky, které si zažily trápení s dětskými ekzémy, alergiemi a dalšími problémy. Na vlastní kůži jsme pocítily, jak důležité je používat jen to nejkvalitnější. Hledaly jsme dlouho tu nejlepší kosmetiku pro naše děti, ale nakonec jsme skončily u vlastní tvorby produktů, které splňují naše nejnáročnější požadavky. Všechny chceme jen to „nej“ pro naše milované. Nezapomínejte však, že mezi své nejmilovanější patříte také vy sama! 

Přečtěte si na našem blogu články Těhotenství jako cesta sama k sobě 5 tipů, jak správně pečovat o dětskou pokožku, ve kterých najdete skvělé tipy od nás!

 

CO ČEKAT OD DĚTSKÉ A MATEŘSKÉ ŘADY?

  • Jednoduché složení -  Zde opravdu platí „méně je více“. Větší množství látek v produktu vždycky neznamená, že je účinnější. Vystavíte-li pokožku miminka příliš mnoha látkám zároveň, může mu jejich kombinace způsobit nečekanou kožní reakci. Navíc, pokud bude ze směsi pro ně dráždivá jen jedna látka, budete mít problém to zjistit.
  • Nedráždivé složky - Éterické oleje a mnohé jiné aktivní látky do dětské ani mateřské kosmetiky prakticky nepatří. Ačkoliv jsou přírodního původu, pro tenkou pokožku novorozenců jsou příliš dráždivé a mohou být příčinou vzniku ekzémů či alergií.
  • Minimální vůni - Silné vůně, i když přírodního původu, narušují rozeznávání děťátka své maminky a brání vzniku přirozeného pouta mezi nimi.

NAŠE DĚTSKÁ A MATEŘSKÁ KOSMETIKA JE:

  • Čistě přírodní a bez chemie - umělé, chemické, GMO a další nevhodné látky jsou v kosmetice nejen zbytečné, ale také mohou být i škodlivé. Zanášejí a zatěžují naše buňky a mohou být příčinou vzniku ekzémů či alergií.
  • Certifikovaná - veškerá kosmetika pro novorozence a batolata by měla být pro maximální bezpečnost certifikována akreditovanou laboratoří jako vhodná k použití u dětí od narození.
  • Čerstvá - pouze čerstvé produkty vám zajistí nejvyšší účinnost a bezpečnost. Čím delší dobu expirace produkt má, tím je větší pravděpodobnost, že obsahuje zbytečné konzervační a stabilizační látky, které jsou pro dětskou, ale i naši, pokožku zbytečnou zátěží a potenciálním rizikem vedoucím ke vzniku alergií nebo ekzémů. Pro udržení maximální čerstvosti produktu volte pro miminka raději menší balení.
  • V BIO kvalitě - pokud zvolíte kosmetiku označenou některou z národně či mezinárodně uznávaných EKO certifikací, zpravidla nešlápnete vedle. Tato značka vám zaručí, že výrobek neobsahuje žádné syntetické látky, pesticidy a další chemikálie, nebo GMO. Jako bonus pro vás může být i záruka určitého procenta použitých ingrediencí v BIO kvalitě a netestování výrobku na zvířatech.

 

Nejprodávanější

22 položek celkem

Cena

901000
1901000

Značky

Dárek pro

Podle stavu pleti

Podle problému

Podle konzistence

Bez esenciálních olejů

Vegan

Položek k zobrazení: 22
Nahoru
Další produkty
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz