Vzhledem ke zvýšenému počtu objednávek může dojít k jejich zpoždění. Spěcháte-li na doručení, napište nám. Děkujeme za pochopení. Vaše Anelky

Vratné obaly

Jeden z hlavních bodů filozofie ANELY je minimalizace dopadů veškerého fungování firmy na přírodu a cesta maximální trvalé udržitelnosti. Nedílnou součástí naší každodenní rutiny tedy je předcházení vzniku odpadu a být co nejvíce "zerowaste". Proto jsme také pro naši kosmetiku zvolily skleněné obaly, které můžeme opakovaně použít (a když už musíme použít obal plastový, pak hledáme takový, který si můžete opakovaně naplnit sami). 

Pojďte do toho s námi. Pomozte nám zatěžovat přírodu co nejméně. Prázdné obaly od naší kosmetiky využijte doma, v dílně, ve školce, ve škole, v ateliéru nebo nám je vraťte (nemusíte s nimi dělat vůbec nic, přineste nám je tak, jak jsou). My je řádně vyčistíme a znovu naplníme čerstvou, voňavou kosmetikou. S novým víčkem a novou etiketou poputují zase znovu k vám. A vás za vaši uvědomělost a práci ještě odměníme. Za každý vrácený obal dostanete slevu na sortiment zboží v obchodě, ve kterém jej vrátíte (až na vyjímky). Za obaly 15 a 30 ml dostanete 5,- Kč, za obaly větší pak 10,- Kč. Obaly od vzorečků jsou rozkošné, ale příliš titěrné k jejich preciznímu vyčištění. Ty si nechejte pro své užití, třeba jako cestovní balení.

Pokud nemáte v dosahu zmíněné obchody, můžete nám prázdné lahvičky poslat přes zásilkovnu (Dobruška, Provozská 301). Pokud máte nasbíráno více jak 15 lahviček, kontaktujte nás prosím přes email, či zprávou na sociálních sítích a pošleme Vám rády kód na dopravu zdarma - jen to musí být alespoň trochu ekonomické, takže čím více, tím lépe, třeba to spojte ještě s nějakou kamarádkou :-). Jakmile nám balíček se sklem dorazí, pošleme Vám za něj emailem kód na slevu na příští nákup v našem eshopu.

Náš ekologický tip: Prosíme nevylévejte oleje do kanalizace, narušují proces čištění v čistírnách odpadních vod. Oleje, a to nejen ty kosmetické, ale i jedlé, pokud nespotřebujete, přelijte do PET lahve a uzavřené pak vyhoďte do kontejnerů na směsný odpad nebo speciálně na tuky nebo odneste do sběrného dvora. Další možnost jak použité oleje zužitkovat je vyrobit si vlastní svíčky

_A910042

 

Najděte si na mapě to správné místo!

Oranžově jsou označená místa, kde můžete naši kosmetiku vyzkoušet a koupit.

V zeleně označených místech k tomu navíc můžete vrátit i naše skleněné obaly a poskytnou vám zde zrovna slevu na nákup za jejich vrácení.

  

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz