Velká adventní SOUTĚŽ do 17. 12.! Doručení do Vánoc STÍHÁME (co není skladem, vyrobíme)!
Zákaznická podpora:725 191 660objednavky@anela.cz

Vratné obaly

Jeden z hlavních bodů filozofie ANELY je minimalizace dopadů veškerého fungování firmy na přírodu. Vydaly jsme se proto cestou maximální trvalé udržitelnosti. Nedílnou součástí naší každodenní rutiny je předcházení vzniku odpadu a snažíme se fungovat co nejvíce "zerowaste". Proto jsme také pro naši kosmetiku zvolily skleněné obaly, které můžeme opakovaně použít (a když už musíme použít obal plastový, pak hledáme takový, který si můžete opakovaně naplnit). 

Pojďte do toho s námi. Pomozte nám nezatěžovat přírodu. Prázdné obaly od naší kosmetiky využijete doma, v dílně, ve školce, škole, v ateliéru, nebo nám je vraťte (nemusíte s nimi dělat vůbec nic, přineste nám je tak, jak jsou). My je řádně vyčistíme a znovu naplníme čerstvou, voňavou kosmetikou. S novým víčkem a novou etiketou poputují zase znovu k vám. A vás za sounáležitost, uvědomělost a práci ještě odměníme. Za každý vrácený obal dostanete slevu na sortiment zboží v obchodě, ve kterém jej vrátíte (až na výjimky).

Co vše lze vracet?

Za obaly 15 a 30 ml dostanete 5,- Kč, za obaly větší pak 10,- Kč.
Obaly od vzorečků jsou rozkošné, ale příliš titěrné k jejich preciznímu vyčištění. Nevracejte nám je, nechejte si je třeba jako cestovní balení.

Nově nám můžete vracet i chladítka, která přes léto přidáváme do balíčků, za každé Vám vrátíme 15,- Kč v podobě slevy na našem e-shopu. Veškeré balíčky, které objednáte v průběhu léta, budou tato namražená chladítka obsahovat. Tento způsob balení se nám již v minulých letech velmi osvědčil a vaše zpětné vazby jsou pozitivní i letos! 

Kde obaly vracet?

Na mapě níže najdete místa, kde lze naše obaly vracet. Pokud uvedené obchody nemáte v dosahu, můžete nám prázdné lahvičky poslat přes zásilkovnu (Dobruška, Provozská 301). Pokud máte nasbíráno více jak 20 lahviček, kontaktujte nás prosím přes email, či zprávou na sociálních sítích a pošleme Vám rády kód na dopravu zdarma - jen to musí být alespoň trochu ekonomické, takže čím více, tím lépe, třeba to spojte ještě s nějakou kamarádkou :-). Jakmile nám balíček se sklem dorazí, pošleme Vám za něj emailem kód na slevu na příští nákup v našem e-shopu.

Anely ekologický tip

Prosíme nevylévejte oleje do kanalizace, narušují proces čištění v čistírnách odpadních vod. Oleje, a to nejen ty kosmetické, ale i jedlé, pokud nespotřebujete, přelijte do PET lahve a uzavřené pak vyhoďte do kontejnerů na směsný odpad nebo speciálně na tuky nebo odneste do sběrného dvora. Další možnost jak použité oleje zužitkovat je vyrobit si vlastní svíčky

_A910042

 

Najděte si na mapě to správné místo!

Oranžově jsou označená místa, kde můžete naši kosmetiku vyzkoušet a koupit.

V zeleně označených místech k tomu navíc můžete vrátit i naše skleněné obaly a poskytnou vám zde zrovna slevu na nákup za jejich vrácení.

  

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz