Je horko, věnujte prosím zvýšenou pozornost VÝBĚRU DOPRAVY! Více info v košíku.
Zákaznická podpora:725 191 660objednavky@anela.cz

Vratné obaly a chladítka

Jeden z hlavních bodů filozofie Anely je minimalizace dopadů veškerého fungování firmy na přírodu. Vydaly jsme se proto cestou maximální trvalé udržitelnosti. Nedílnou součástí naší každodenní rutiny je předcházení vzniku odpadu a snažíme se fungovat co nejvíce zero waste. Proto jsme také pro naši kosmetiku zvolily skleněné obaly, které můžeme opakovaně použít (a když už musíme použít obal plastový, pak hledáme takový, který si můžete opakovaně naplnit).
Tady se můžete podívat, co se s obaly po vrácení děje.

Pojďte do toho s námi. Pomozte nám nezatěžovat přírodu! 

Prázdné obaly od naší kosmetiky využijete doma, v dílně, ve školce, škole, v ateliéru, nebo nám je ČISTÉ vraťte. My je ještě jednou řádně vyčistíme a znovu naplníme čerstvou, voňavou kosmetikou. S novým víčkem a novou etiketou poputují zase znovu k vám. A vás za sounáležitost, uvědomělost a práci ještě odměníme. Za každý vrácený obal dostanete slevu na nákup na našem eshopu.

Jaké obaly můžete vracet?

Vratné jsou všechny skleněné obaly KROMĚ vzorečkových velikostí 5 ml. Jsou sice rozkošné, ale příliš titěrné k jejich preciznímu vyčištění. Nechejte si je třeba jako cestovní balení. Plastové uzávěry a etikety prosím vytřiďte do plastu. Vytřete zbytky produktu papírovým ubrouskem a sklo umyjte. Práci vám ušetří třeba myčka.

Za ČISTÉ skleničky o velikostech 15 a 30 ml vám vrátíme 5,- Kč, za obaly větší pak 10,- Kč. 
Mimochodem, vracet můžete i chladítka, která přes léto přidáváme do balíčků. Za každé Vám vrátíme 15,- Kč. Více o chlazení si můžete přečíst tady.

Jak na to?

1. ČISTÉ SKLO bez uzávěrů a etiket pečlivě zabalte a odešlete na naši adresu Anela Cosmetics, Dobřany 39, 518 01 Dobřany, nebo do zásilkovny Dobruška, Provozská 301.
2. Pokud máte více jak 20 skleniček, napište nám e-mail nebo přes sociální sítě Instagram nebo Facebook. Pošleme Vám rády kód na dopravu zdarma přes Zásilkovnu. Čím víc jich pošlete, tím líp. Balík však může mít max 5 kg.
3. ČISTÉ SKLO můžete donést i do některé ze zapojených prodejen (viz mapa níže). 
4. ČISTÉ SKLO nám můžete vrátit osobně přímo v Dobřanech, pokud jste místní.
5. Jakmile nám balíček se sklem dorazí, pošleme Vám za něj e-mailem kód na slevu na nákup produktů na našem e-shopu. Nezapomeňte nechat kontakt!
6. Pokud nám chcete vrátit menší množství lahviček, odečteme od výsledné slevy náklady na zpětnou zásilku Zásilkovny dle aktuálního ceníku.

Pokud je vám milejší videonávod, najdete ho TADY.

Náš ekologický tip

Prosíme nevylévejte oleje do kanalizace, narušují proces čištění v čistírnách odpadních vod. Nespotřebované či použité oleje, a to nejen ty kosmetické, ale i jedlé, přelijte do PET lahve a uzavřené pak vyhoďte do kontejnerů na směsný odpad nebo speciálně na tuky nebo odneste do sběrného dvora. 

 sklo

Najděte si na mapě to správné místo!

Na mapě najdete místa, kde můžete naši kosmetiku vyzkoušet a zakoupit, některé obchůdky se zapojily i do našeho systému vratného skla.
Vracejte prosím pouze ČISTÉ SKLENĚNÉ OBALY bez etiket a uzávěrů. Za vrácené obaly dostanete slevu na nákup v konkrétním obchůdku (většinou přizpůsobeno dle možností obchůdku).

V ZELENĚ označených místech můžete Anelu vyzkoušet, nakoupit a navíc i vrátit ČISTÉ SKLENĚNÉ OBALY.

ORANŽOVĚ jsou označená místa, kde můžete naši kosmetiku vyzkoušet a koupit bez možnosti vrácení obalů.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz