Vzhledem ke zvýšenému počtu objednávek může dojít k jejich zpoždění. Spěcháte-li na doručení, napište nám. Děkujeme za pochopení. Vaše Anelky

Kontakty

Nejdůležitější kontakt na nás je email:

info@anela.cz

O tuto emailovou adresu se stále některá z nás staráme. Je to nejrychlejší a nejspolehlivější způsob komunikace s námi. Na váš email se vám velmi rychle, jak nám časové možnosti dovolí, některá z nás ozveme. Proto vás prosíme, směřujte na něj všechny své dotazy ohledně objednávek, výrobků, případně reklamací či odstoupení. Pište nám vše, co vás zajímá a s čím bychom vám mohly pomoci, nebojte se zeptat, požádat o radu či konzultaci, pochvalte nás nebo nám i vynadejte. Záleží nám na tom, abyste byli spokojení, jsme proto „jedno velké oko a ucho“. Rády vám nasloucháme, inspirujeme se od vás a neustále naši práci, k vaší plné spokojenosti, vylepšujeme.

Potřebujete velmi rychlou radu? Můžete nás zkusit dohonit na telefonu:

1. Objednávky

Potřebujete něco změnit ve své objednávce? Neprošla víám platba? Poslali jsme vám něco špatně nebo vám něco nepřišlo? Rozbil se nějaký produkt při přepravě? Objednávka vám nedorazila?

Zkrátka, máte-li jakýkoliv problém týkající se objednávky, volejte:

777 853 437

2. Velko/obchodní spolupráce

Rádi byste prodávali naše produkty? Chcete se domluvit na větší dodávce určitého druhu produktu? Máte nějaký problém s fakturací či platbou? Jste dodavateli surovin či kosmetických obalů? Pořádáte trhy nebo festival a rádi byste, abychom tam nabízeli naši kosmetiku? 

Zkrátka, potřebujete-li se domluvit na čemkoliv ohledně velko/obchodní spolupráce, volejte:

777 853 437

 

Adresa naší výrobny je zároveň sídlem firmy i korespondenční adresou. Všechno, co nám potřebujete fyzicky poslat, směřujte prosím sem:

Anela Cosmetics s.r.o.
Charbulova 31
618 00 Brno

Sídlo firmy je místo, kde v nejvyšší čistotě vznikají všechny naše výrobky pro vás. Není možné vás do výrobny vzít. Máme zde však také prostor pro expedici balíčků. Po dohodě vám tady můžeme vaši objednávku předat.

Seznam kamenných prodejen, kde si můžete naši kosmetiku pořádně prohlédnout, očichat, osahat a vyzkoušet najdete tady.  

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz