Kontakty

Nejdůležitější kontakt na nás je email:

info@anela.cz

O tuto emailovou adresu se stále některá z nás staráme. Je to nejrychlejší a nejspolehlivější způsob komunikace s námi. Na váš email se vám velmi rychle, jak nám časové možnosti dovolí, některá z nás ozveme. Proto vás prosíme, směřujte na něj všechny své dotazy ohledně objednávek, výrobků, případně reklamací či odstoupení. Pište nám vše, co vás zajímá a s čím bychom vám mohly pomoci, nebojte se zeptat, požádat o radu či konzultaci, pochvalte nás nebo nám i vynadejte. Záleží nám na tom, abyste byli spokojení, jsme proto „jedno velké oko a ucho“. Rády vám nasloucháme, inspirujeme se od vás a neustále naši práci, k vaší plné spokojenosti, vylepšujeme.

Jsme opravdu maličká firma a všichni máme práce nad hlavu, telefony proto často nezvládáme zvedat. My totiž neustále něco mícháme, balíme balíčky, lepíme etikety, nakupujeme zboží, počítáme nové receptury, provádíme velký úklid, píšeme články, programujeme nebo vyzvedáváme děti ze školek :-). Moc vám děkujeme za pochopení.

Pokud potřebujete nebo chcete mluvit s někým z nás osobně, neváhejte se nám ozvat přímo na níže uvedené kontakty. Prosíme však, s těmi telefony s námi mějte trpělivost. Pokud se nejedná o něco urgentního, stačí jeden nepřijatý hovor, podle našich časových možností vám zavoláme zpátky. Stále však platí, že email je mnohem, mnohem spolehlivější.  

Andy

výroba, receptury, nákupy surovin, expedice, marketing
email: andrea@anela.cz
telefon: 775 700 090

Ela

zákaznická podpora, články a popisky na webu, fakturace
email: eliska@anela.cz
telefon: 777 853 437

Ondra

IT podpora, eshop
email: ondra@anela.cz
telefon: 777 829 591

Adresa naší výrobny je zároveň sídlem firmy i korespondenční adresou. Všechno, co nám potřebujete fyzicky poslat, směřujte prosím sem:

Anela Cosmetics s.r.o.
Charbulova 31
618 00 Brno

Sídlo firmy je místo, kde v nejvyšší čistotě vznikají všechny naše výrobky pro vás. Není možné vás do výrobny vzít. Máme zde však také prostor pro expedici balíčků. Po dohodě vám tady můžeme vaši objednávku předat.