Možnosti platby

V našem internetovém obchodě vám nabízíme hned několik možností platby za objednané zboží. Pokud chcete svou objednávku pustit z hlavy a ušetřit za zbytečné poplatky dalším prostředníkům, pak doporučujeme využít rychlou a okamžitou on-line platbu prostřednictvím platební brány Comgate. Objednané zboží můžete samozřejmě také zaplatit předem klasickým bankovním převodem. Pokud neradi platíte, nedržíte-li své zboží v ruce, pak si zvolte tradiční platbu na dobírku. Platba v hotovosti na prodejně u nás bohužel zatím není možná, ale jednou přijde i to.

ON-LINE PLATBA

Nejsnáze a nejrychleji částku za objednané zboží zaplatíte prostřednictvím platební brány Comgate. Tato bezpečná platební brána vám umožní zaplatit platebními kartami nebo rychlou platbou přes vaše internetové bankovnictví. Vaše platba bude u nás připsána okamžitě a my tak budeme moci zboží neprodleně odeslat na vámi uvedenou adresu.

Platba platebními kartami
Přes platební bránu Comgate ůžete zaplatit libovolnou platební kartou Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic a Maestro. Pohlídejte si však, abyste měli na kartě povolené platby přes internet. Ty jdou aktivovat snadno přímo ve vašem internetovém bankovnictví.

Rychlá platba přes internetové bankovnictví
Pokud máte účet u některé z výše uvedených bank, můžete v Comgate zvolit rychlou platbu přes internetové bankovnictví. Následně budete přesměrováni do svého účtu v internetovém bankovnictví, ve kterém částku za objednané zboží uhradíte. Nebudete už muset nic vyplňovat, protože všechny potřebné údaje budou připravené v platebním příkazu, který si jen zkontrolujte, autorizujte a následně odešlete. Platba k nám dorazí během jednoho pracovního dne a my vám následně odešleme zboží na vaši adresu. 

KLASICKÝ BANKOVNÍ PŘEVOD

Kromě rychlé on-line platby prostřednictvím platební brány Comgate si můžete zvolit platbu klasickým bankovním převodem. Pokud si vyberete tuto platební metodu, pak vám po odeslání objednávky na vámi uvedený email pošleme fakturu se všemi potřebnými údaji pro platbu předem. Jakmile nám peníze dorazí na účet, což běžně trvá 1-2 dny od odeslání platby, objednané zboží vám odešleme na vámi uvedenou adresu.
Číslo účtu pro platbu v Kč: 2301495165/2010
Číslo účtu pro platbu v EUR: 2501837465/2010
Variabilní symbol: číslo vaší objednávky

DOBÍRKA

Tradiční způsob placení zboží při nákupu přes internet je platba na dobírku. Výhodou pro vás je, že objednané zboží vám můžeme odeslat neprodleně a vy jej zaplatíte až ve chvíli, kdy si balíček zkontrolujete a přeberete od přepravce. V současnosti jsme možnost platby na dobírku omezili pouze na velkoobchodní odběratele. Děkujeme za pochopení. 

A jakým způsobem si můžete nechat svůj nákup doručit se dočtete v tomto článku.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz