Je horko, věnujte prosím zvýšenou pozornost VÝBĚRU DOPRAVY! Více info v košíku.
Zákaznická podpora:725 191 660objednavky@anela.cz

Dárkové balíčky

Rozhodly jsme se udělat pro vás dárky k jakékoli příležitosti jednodušší a pohodlnější.

Sestavily jsme proto balíčky podle svých zkušeností tak, abyste snadno našly pro každého něco. Najdete tu vzorkové sety, plná balení pleťové kosmetiky podle typů pleti, ale také krásné kombinace tělové kosmetiky na domácí wellness nebo třeba pro sportovce na doplnění hořčíku. Radost uděláte i dárkem té nejčistší kosmetiky pro nastávající maminky i pro miminka a novopečené maminky. Protože jsou dárky vhodné napříč generacemi, použijte při hledání filtry a vyberte si podle problému, věku, typu pleti apod. 

Na balení jsme si daly hodně záležet.

Asi pro to, že to prostě ani jinak neumíme. Když už něco tvoříme, tak nejlépe jak umíme a hlavně tak, jak bychom si to přály pro sebe. Krabička je nejen krásná, ale také je z recyklovaného papíru, potištěná ekologickým inkoustem a samozřejmě naplněná recyklovanou výplní. Na první pohled krabička neprozradí, že je od nás, ale když budete pozorně hledat, náš podpis najdete. :-)
Součástí každého balíčku je i milá kartička od nás, samozřejmě na recyklovaném papíře. :-D Najdete na ní krátké představení o Anele a hlavně pak návod, jak správně použít jednotlivé výrobky z každého balíčku. 
Věříme, že vám naše dárková balení udělají radost a ušetří čas a námahu.

Nejprodávanější

17 položek celkem

Cena

6293839
16293839

Značky

Dárek pro

Podle věku

Podle typu pleti

Podle stavu pleti

Podle problému

Bez esenciálních olejů

Vegan

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 17
Nahoru
Další produkty
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz