Zákaznická podpora:725 191 660objednavky@anela.cz

2. díl: Precizní čištění, základ péče o pleť. Jak ho ale provádět správně?

O tom, po čem naše pleť na jaře lační, jsme si již řekly. Jak ale připravit základ, do kterého se živiny snadno vpijí a buňky doslova zachrochtají blahem? Vysvoboďte svou pleť ze zimního nepadnoucího kabátku odumřelých buněk a nechte vykouknout její svěžest.

Tento krok se nevyplatí opomíjet. V ideálním případě nevynechávat ráno ani večer. Pokud čistění odbydete nebo přeskočíte, ani ten nejzázračnější krém na světě už situaci nezachrání. Pleť celý den schytává rány od nečistot, prachu, záření, smogu i alergenů a už už se těší, až si večer odpočine.

Péčí o svou pleť do ní vkládáte svou lásku a vděčnost. Jen tolik lásky a péče, kolik vložíte, vám vrátí.

2. díl: Precizní čištění, základ péče o pleť. Jak ho ale provádět správně?
2. díl: Precizní čištění, základ péče o pleť. Jak ho ale provádět správně?

Dopřejte jí hřejivou náruč dvoufázového odličovače, který všechny nečistoty rozpustí, a poté jemný dotek čisticí pěny, která ji dokonale připraví na vrchní „pečující“ vrstvy.

K odličování můžete použít naše Odličočka - měkkoučké, dvouvrstvé kosmetické tamponky pro opakované použití. Jsou jedinečné svým designem i provedením.

Zde však přichází zvrat!

Jednou či dvakrát týdně je třeba zintenzivnit své úsilí a pamatovat i na hloubkové čištění pomocí pleti odpovídajícího peelingu, které v tomto období funguje jako přechodový rituál ze zimy do jara. Perfektně pleť prokrví, rozjasní, zmírní vrásky a celkově jí dodá šťavnatý mladistvý vzhled.

Tuto proceduru lze snadno provést zapojením konjakové houbičky při nanášení čisticí pěny. Ta je vhodnější volbou zejména, pokud máte citlivější pleť či sklony k začervenání.

Mezi nejšetrnější peelingy patří zejména ty enzymatické, naprosto nevhodné jsou pak hrubé cukrové či kávové, které pleť drásají a mohou ji i poškodit.

2. díl: Precizní čištění, základ péče o pleť. Jak ho ale provádět správně?
2. díl
.
.
.
.

Nyní je pleť připravena na další krok

Dokonalý základ pro další péči je připraven. Nyní nás čeká důležitý, ale často opomíjený krok, TONIZACE. Proč nad ní nemávnout rukou a jaké benefity pleti přináší? 

Tose dozvíte v dalším díle našeho seriálu. Sledujte žhavé jarní tipy a radujte se z krásné pleti spolu s námi.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz