Z jara do léta

Péče o naše zdraví a krásu je nikdy nekončící proces. Ať je teplo nebo zima, prší nebo svítí slunce, základní kroky jsou stále stejné:

Z jara do léta

ČIŠTĚNÍ

Precizní odlíčení a čištění je základem zdravé a dokonale krásné pleti.
Z jara do léta

TONIZACE

Tonizace pomáhá pleti srovnat po čištění pH, stáhnout póry a obnovit kožní mikrobiom.
Z jara do léta

HYDRATACE

Pouze dobře hydratovaná pleť je hladká, pevná, rozzářená a bez vrásek. 
Z jara do léta

VÝŽIVA

Pro neustálou regeneraci a funkci pleť potřebuje mít dostatek vitamínů a minerálů.

Zajímá mě víc...

Ať už jste nalíčená nebo ne, z pleti veškeré nečistoty smíchané s potem a mazem nejlépe odstraníte dvoufázovým odličovačem Odlíčím. Vyberte si k němu sadu krásných a praktických látkových kosmetických tampónů Odličoček. Následně pleť omyjte čisticí pěnou Očistím tvář. K rannímu čištění se vám bude hodit konjaková houbička, která jemnou masáží pleť probere a projasní do celého dne.

Tonizaci začnete milovat, jakmile vyzkoušíte jedno z našich Svěžích tonik. Zvládnou toho totiž mnohem více, než srovnat pH zpět do přirozeně mírně kyselého. Pleti pomohou s obnovou mikrobiomu a dodají jí první dávku hydratace. Blankytně modré Modré z nebe využijete také k osvěžení pleti v průběhu dne. Skvěle hydratuje i přes make-up.

Podobně jako bez vody vadne květina, vadne i naše pleť. Ochabuje, svraskává se a vznikají vrásky. Ideální pomocí proti pomalému vysychání pleti je kombinace hloubkové hydratace a kvalitní výživy na bázi olejů. Smícháním hydratačního séra Růžové z nebe s olejovým sérem Sladce bezstarostná si vytvoříte dokonalý krém na míru.

Než vyrazíte ven do slunečného počasí, pleť si vždy také ošetřete kvalitním krémem s SPF. Náš opalovací krém Pozdravím slunce je skvělý pro děti od hlavy až k patě, pro nás dospělé pak už jen na pokožku těla. Vhodný krém s vysokým SPF na pleť obličeje si zatím musíte vybrat u konkurenčních značek :-).

Ať už pracujete na zahradě nebo se rozhodnete zaběhat si v lese, všude na vás číhají nenasytní hmyzákové. Chraňte se před nimi příjemně a šetrně k sobě i k nim. Pomůže vám s tím náš Lesa pán, kterého využijete také jako první pomoc při ošetření nechtěných štípanců nebo požahání kopřivou.

Byla by velká škoda, kdybyste byť jeden jediný krásný slunečný den strávila doma v posteli s křečemi nebo nevolností. Postarejte se proto o svou pohodu, duševní i tělesnou rovnováhu s předstihem. Naše ženské oleje s aromaterapeutickým působením vám srovnají hormonální hladiny, dodají vitalitu, psychickou stabilitu i potřebné uvolnění. Užít si pak podle své vůle budete moci úplně každičký den.

Nejprodávanější

8 položek celkem

Cena

1801770
11801770

Značky

Dárek pro

Podle věku

Podle typu pleti

Podle stavu pleti

Podle problému

Podle konzistence

Bez esenciálních olejů

Vegan

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 8
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz