Zákaznická podpora:725 191 660objednavky@anela.cz

Novinky

Představujeme vám naše nejčerstvější novinky. Respektive pětinásobnou královskou péči o pleť a k tomu navíc jednu ryze intimní, pro ženy, co se stále mile chtějí mít. 

Novinky pro královny

Královské novinky čili novinky pro "královny" představují jakýsi vrchol, třešinku na dortu, v péči o pleť. Teprve s nimi je totiž celá skincare kompletní.  

Vyzkoušejte, užijte si a podlehněte efektu 4 různých pleťových masek. Během pár chvil dokáží divy. Pleť vyhladí, rozjasní, zklidní a sjednotí. Napomáhají kvalitní regeneraci, stimulují buňky k aktivitě a tvorbě kolagenu, čímž podporují vyhlazování vrásek, hloubkově vyživují a/nebo hydratují, tlumí a hojí záněty, zklidňují podráždění i přecitlivělost, tlumí projevy ekzémů, barevně sjednocují. Aby parta byla celistvá, nezapomněly jsme ani na rty

Od každé nabízíme dostatečně velký 5ml vzorek na vyzkoušení. Tak neváhejte, vybírejte... a brzy budete hýčkány "Moje Čokoládová, Moje Moringová, Moje Ovesná, Moje Z nebe, Moje Hebké" jako královny. 

Když chcete být v harmonii

Aspoň na pár chvil se celá ponořit do hřejivé, vonné lázně, zavřít oči a jen tak být... 

To si můžete velmi snadno splnit. Náš koupelový olej "Měsíční koupel" svým aromaterapeutickým působením dokáže zharmonizovat tělo, mysl i náladu. Vyvinuly jsme ho speciálně pro vyladění ženského menstruačního cyklu a k úlevě od nepříjemných až bolavých pocitů a nálad během PMS i samotné menstruační fáze. Dopřejte a užijte si ho kdykoliv, když dostanete chuť na prohřívací voňavou lázeň. Účinky můžete ještě podpořit hladivou masáží jeho starší "sestrou" ženským olejem "Měsíční pohlazení". Podmanivá vůně obou vás okouzlí i dostane do laskavého ženského rozpoložení. 

Nejprodávanější

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz