Zákaznická podpora:725 191 660objednavky@anela.cz

Kdo jsme

ANELA je živý organismus ...

NAŠE SRDCE A ROZUM

3_bez textu

ANDY

Jsem Andy a jsem polovinou srdce Anely. Původní receptury, nápady i koncept celé firmy vzešly ze skvělých ohlasů na mé první vlastnoručně vyrobené produkty. Mojí testovací skupinou byla dcera Terezka s atopickým ekzémem, rodina a přátelé. Následující léta jsem dále střádala a nasávala informace o výrobě a vzájemném působení jednotlivých ingrediencí přírodní kosmetiky a postupně své zkušenosti předávala dál, až vznikl tým, který mě dnes ve výrobě plnohodnotně zastupuje. Holky už znají receptury i postupy nazpaměť, a proto mají mou plnou důvěru.

Funguji jako výkonná ředitelka, dohlížím na celkový provoz a spolu s Elou i na růst a rozvoj Anely. Nesu odpovědnost za bezpečnost práce, hygienu, mzdy i administrativu, ale stále si uchovávám také kus svého vnitřního kreativce, proto stále přicházím s novými nápady a zlepšováky.

Vytvářím přátelskou, otevřenou a laskavou atmosféru, aby Anela byla stále místem, které přináší radost a úsměv. Svou práci miluji. Dokonce tak, že mám někdy problém sledovat hodinky. Jakmile mě ale přepadne únava, baterky dobíjím na své zahradě nebo u vyšívacího plátna.

ELA

Jsem Ela, marketingová ředitelka, ale také druhá polovina srdce Anely. Jsem velkou milovnicí a obdivovatelkou přírody, propagátorkou, tvůrkyní obsahu i autorkou inovativních nápadů pro naše společné dítko, Anelu. Stojím za vším, co dnes a denně sděluje světu. Na webu, sítích, tištěných materiálech, akcích, festivalech, trzích i jinde. Doby, kdy jsme vše táhly jen ve dvou jsou dávno minulostí, ale stále si uchováváme to nejpodstatnější, respekt a laskavost.

Dnes za mnou stojí tým skvělých žen, které jsou expertkami ve svých oborech. Proto mám také prostor hledat další cesty, jak Anelu posouvat stále kupředu a vracet i naší planetě trochu z její štědrosti. Každý náš krok mi dává obrovský smysl a jsem vděčná, že naší prací pomáháme dělat pleť i svět krásnější. Když mám práce až nad hlavu, do mého středu a harmonie mě vrátí pořádná procházka, tanec nebo klidně jako řeka plynoucí písnička.

ONDRA

Jsem Ondra, člověk za oponou, spolumajitel, technická i emoční podpora a jediný mužský element v ryze ženském kolektivu. Při technických zádrhelech jsem tu já. Přicházím s IT zlepšováky, co mohu, to opravím, každé ráno provoním skvělou kávou, udržuji kontrolu nad topením, aby bylo dobře holkám i produktům a držím na uzdě soucit Andy i Ely, aby nerozdaly naše finance všem, kterým by rády pomohly.

 

 

2_1

NAŠE NÁRUČ

zákaznická podpora

Naše tváře možná neznáte, ale každý den jste s námi v kontaktu. Na sítích, telefonu i mailu. Rády poradíme, potěšíme, pobavíme. Jsme tu pro vás, kdykoliv je třeba. Chceme pomoci i vám vidět se srdcem.

Jsem Janka, jsem hlasem Anely, který je vidět na sítích, pomocnou rukou našich zákazníků, hrdou uživatelkou řady Něžná. Mám pod palcem veškerou techniku, stříhám videa, organizuji emaily. S Andy a Elou už mě za ta léta, co jsme spolu strávily, pojí více přátelství než práce. Anelu vnímám jako společný kreativní prostor, který je pro mne symbolem luxusu a udržitelné péče.

Jsem Pepi, pečuji o plynulý chod objednávek, mám na starosti komunikaci i zákaznickou podporu. Z Anelích produktů nemám favorita, miluji a věrně používám všechny.

Jsem Maruška, externí podpora velkoobchodní sítě, blízká kamarádka Ely, dlouholetá zákaznice Anely. Moje srdcovka je Sladce bezstarostná a Měsíční pohlazení, ale vlastně všechny produkty jsou pro mě skutečným pohlazením.


NAŠE RUCE
výroba

Jsme nejvoňavějším Anelím týmem. Každý den ručně vkládáme svou lásku k řemeslu do unikátních kombinací olejů, vonných esencí a dalších aktivních látek, aby vznikaly funkční, čerstvé produkty, které tolik milujete. Ručíme za jejich 100% čerstvost, jemnou lahodnou vůni i perfektní obal. Zkrátka za celou dokonalost uvnitř kelímku.

Jsem Lydie, původně fanynka Bílé noční teenky, dnes už také její kuchařka. Anelí produkty „vařím“ již pěkných pár let. Vážím, odměřuji, míchám, plním a dávám si záležet na každém jednom kelímku, aby si každá naše zákaznice odnášela skutečný pocit výjimečnosti.

Jsem Iveta, kuchařka produktů, beznadějně zamilovaná do Malé čarodějky a Půlnoční krásy. Anela je pro mě prací snů. Po dni plném smíchu a nových zkušeností se domů vždy vracím s dobrou náladou a čistou hlavou.

Jsem Verča, díky Anele mohu propojit svou vášeň k cukrařině s výrobou kosmetiky. Každý den zde čerpám ze svých znalostí technologických postupů. Ráda na šlehaných produktech cukrářským sáčkem tvořím špičky podobající se sněhovým pusinkám. Den bez Odlíčím a Očistím si už ani neumím představit.

 
NAŠE SVALY
expedice

Jsme prodlouženou rukou výrobny. Když jde o balení, nemáme konkurenci. S re-use papírem a krabicemi předvádíme svá kouzla, aby byl každý produkt jako v peřince a zároveň celý balíček krásný  a co nejdříve u zákaznice. Dobře totiž víme, že na prvním dojmu záleží.

Jsem Renata, vedoucí expedice a těším se z připravování každé zásilky. Libuji si v precizním uspořádání produktů v krabici. Přesně vím, jakou velikost a kolik papíru použít, aby balíček nejen bezpečně dorazil, ale aby vypadal prostě perfektně. Dopustit nedám na Hedvábného pana Mandarinku a Bílou noční teenku.

Jsem Lenka, v expedici se cítím královsky. Těší mě využít papíry, které již dosloužily a přetvořit je v milé překvapení pro naše zákaznice. Denně vypravím desítky balíčků a po náročném dni nohy ráda zabalím do balzámu Ochráním chodidla.

 

 

1_1 

NAŠE HLAVA

back office

Nejsme vidět, ani slyšet, ale vše, co se v Anele odehraje, prochází pod rukama nejprve nám. Andy je ta, pod jejíž křídla spadáme a na jejíž bedrech leží veškerá tíže odpovědnosti a byrokracie. Udává tón celému zázemí, střílí nápady a poskytuje pevnou oporu. Vzájemně se skvěle doplňujeme, společně smějeme a maximálně podporujeme, ale také víme, že se na sebe můžeme vždy spolehnout. Celý náš tým propojuje hluboká důvěra, bez které by nebylo možné vystavět skvěle fungující firmu.

Jsem Péťa, jsem Andyina pravá ruka, oddaná fanynka Svěžího motýla i Důvěrných pánů a pro Anelu bych dýchala. Znamená pro mě totiž lásku a respekt k přírodě v přímém přenosu. Starám se zde nejen o administrativu, objednávky ingrediencí, příjem zboží a komunikaci s dodavateli, ale také o to, abychom společně vytvořily místo, které je víc než jen běžné pracoviště.

Jsem Klára, řeším dotační příležitosti, certifikace, zákonné povinnosti Anely, hasím občasné administrativní požáry. Bez Něžné paní Ovesné by můj den nestál za nic. Anela je moje srdeční záležitost, znamená pro mne soulad s přírodou v přátelském a laskavém týmu stejně naladěných holek.

 
NÁŠ HLAS
marketing

Jsme tým, který stojí za vším, co o Anele víte. Šíříme ji do světa a staráme se, aby o ní bylo slyšet. Vymýšlíme poutavý obsah, sledujeme trendy, vzděláváme se a ke všemu přidáme špetku ze sebe, abychom vám byly ještě blíž. V našem čele stojí Ela, která je strůjcem celého brandingu, sjednocuje tonalitu a utváří tím autenticitu celé značky.

Jsem Janka, ano znovu. Z osobního poradenství i sítí znám dobře potřeby našich zákaznic, a proto jim přizpůsobuji i tvář našeho e-shopu. Starám se, aby pro vás byla Anela ještě příjemnějším, přehlednějším a osobnějším místem.

Jsem Bára, manažerka sociálních sítí. Starám se o to, aby byla Anela především vidět. Plánuji a vymýšlím obsah, připravuji scénáře, režíruji a realizuji natáčení. Ráda se rozmazluji maskami Moje z nebe i Moje hebké.

 

JSME VAŠE ANELA
péče, která roste s vámi 

Pokračujte k našemu >> příběhu << a >> filozofii <<.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz